біографія


Народився 22 травня 1983 у м. Львові (Україна). Змалку полюбляв слухати музику, котра  майже завжди лунала у домі, мріяв стати добрим співаком і музикантом. Особливо любою стала музика гуртів «Queen», «Scorpions»,  «Deep Purple»,  «Slade», «Uriah Heep», «Dire Straits», «The Beatles», «Rolling Stones».

Вже у школі, навчаючись у 9-му класі, Геннадій остаточно залишає спорт і самостійно починає опановувати гітару. Через рік долучається до складу учбового ВІА при одному з Львівських БТ як лід-гітарист, на той час остаточно ствердившись у бажанні грати на бас-гітарі. Тоді ж з’являються перші музичні твори юного Автора, котрий мріяв про створення власного гурту.

З 2001 відкриває для себе, наряду із давно улюбленою «Metallica», багатство хорової музики, котра здійснила великий вплив на його подальшу творчість.

У 2002 поступає одразу на 2 курс Львівського Державного училища культури і мистецтв на відділення народних інструментів, котре закінчує у 2005.

2006-го Геннадій поступає на заочне відділення Чувашського державного інституту культури і мистецтв у м. Чебоксари (Росія), кілька років проживаючи там і творчо реалізуючи себе у складі гурту «ЧЕРМНАЯ ЛАДЇЯ» як композитор, вокаліст і бас-гітарист.

З 2012 зосереджується на роботі над сольним проектом, представленому на цьому сайті, та помітно розширює межі своїх музичних експериментів.